Kurye Servisi istanbul içi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlar!

 Kurye Servisimiz! 0212 320 2626 

Kurye ler İstanbul’da bir adres ten başka bir adrese kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paket lerinizin taşınması işini yapar.
Kuryeler günün her saatinde istanbul”un her yerinde akıllı telefonlar vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda kurye taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Kurye

Kurye

Şu an İstanbul’un bütün ilçelerinde motosikletli akıllı telefonlu kuryelerimiz mevcut olup telefonunuzdan hemen sonra size ulaşarak isteğinizi gerçekleştirecektir.
Bizi arayarak adınıza yapılmasını istediğiniz işlemi merkezimize bildir diğiniz”de; operasyon merkezimiz istemiş olduğunuz adrese çok kısa sürede gps den devamlı izlenen en yakın kuryeyi yönlendirip işleminizi başlatır. Ayrıca sizin adresinize uğranılmadan istemiş olduğunuz iki ayrı adres arasında da taşıma işleminiz gerçekleştirilebilir.
Sizin veya göndermek istediğiniz emtianın (zarf, konşimento, ordino, teklif, hediye vs.) nerede olduğu hiç önemli değil. Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek gönderiniz alınıp teslim edilme işlemi gerçekleştirilir.

Devamı

0

Cevap bırakın

*